top of page

Výzdoba narozeninové oslavy - rady a tipy, které Vám ušetří peníze

Sepsaly jsme pro Vás několik levných nápadů na narozeninovou výzdobu, které Vám jistě pomohou ušetřit Vaše peníze a zároveň uspořádat skvělou narozeninovou oslavu.


Balónky v různých velikostech:

Když se řekne oslava, každý si vybaví balónky. Jsou skvělým pomocníkem, jak vytvořit výzdobu, která zaujme Vaše hosty, aniž byste museli utrácet hodně peněz. Balónky všech barev a velikostí dnes seženete kdekoliv na internetu nebo ve specializovaných kamenných obchodech. Za pomoci balónkové pásky, imitace nebo lepenky můžete vytvořit stylové girlandy nebo balónkové trsy pro jakoukoliv oslavu!Světýlka - skvělá výzdoba nejen na Vánoce

Světýlka na vánoční stromeček má doma téměř každý. Využijte toho, co doma již máte a vytvořte díky nim světelnou výzdobu například na stůl, přidejte je mezi balónky nebo na zahradu při Vašich venkovních oslavách. Po setmění vytvoří na Vaší oslavě skvělou a příjemnou atmosféru.Vytvořte atmosféru se svíčkami

Dalším skvělým nápadem na narozeninovou výzdobu je použití svíček, zvláště pokud pořádáte oslavu venku. Svíčky vytvoří jemné osvětlení a příjemnou atmosféru na Vaší oslavě doslova za pár korun.

Rozprostřete je v různých výškách a velikostech nebo použijte například staré zavařovací sklenice pro jejich rozmístění. Budete překvapeni, jak velkou parádu udělají.


Buďte neformální

Nepotřebujete jídelní stůl pro 20 míst, když Vám postačí podlaha nebo trávník. Vytvořte neformální atmosféru díky stolování na zemi. Stačí pár polštářů, deky a místo stolu můžete využít například palety.Foto zeď

Kdo nemá rád překvapení? Pokud plánujete večírek pro někoho jiného, pořiďte společné fotky a nalepte je na zeď. Co je lepšího než připomenout někomu drahému všechny společné vzpomínky?

S těmito tipy můžete uspořádat skvělou oslavu i s nízkým rozpočtem. Nezapomínejte však, že skvělé oslavy nedělá výzdoba, ale Vaši hosté.


Pokud byste měly zájem o dekoraci na míru nebo tvorbu balónkové girlandy, určitě se nám neváhejte ozvat.


Za tým Party Rebels,

Kristýna

0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


Příspěvek: Blog2_Post
bottom of page