top of page

Tipy na dárky ke Dni matek

Den matek je už tuto neděli 8. května. Ano, bez pochyby si maminky zaslouží být zasypávány láskou 24 hodin, 7 dní týdnů, 365 dní v roce. Nicméně tento den je skvělou příležitostí, kdy připravit něco speciálního a nevšedního. Proto jsme pro Vás v našem článku připravily pár tipů na dárky, se kterými rozhodně nešlápnete vedle.


Vzhledem k tomu, že Den matek je o oslavě maminek všeho druhu, mějte na paměti i ostatní ženy ve svém životě, protože mnohé z těchto dárků fungují také pro babičky, tchyně nebo nevlastní maminky. Darujte letos místo květin ženám ve svém životě něco extra výjimečného!


1. Oblíbený parfém

Neznáme ženu, kterou by nepotěšilo dostat svůj oblíbený parfém. Vždyť i my máme svou maminku spojenou s konkrétní vůní. Víme přesně, jak voní náš domov.


2. Dárková krabice

Pro více tvořivé přinášíme nápad personalizované dárkové krabice pro Vaší maminku. Polepte starou krabici od bot dárkovým papírem, dovnitř naaranžujte oblíbené květiny, sladkosti a jako třešničku vložte Vaší společnou fotku s poděkováním. Tohle vžene slzy do očí každé mamince.


3. Balónková pošta

Jste na Den matek mimo město, ale přesto chcete dát své mamince najevo, že Vám na ní záleží? Objednejte si u nás balónkovou poštu. Vaší mamince doručíme buket balónků, dle přání i s osobním vzkazem. Objednávat můžete zde.4. Den jen pro ni

Dopřejte své mamince den jen pro ni! Objednejte jí na kosmetické ošetření, na masáž celého těla nebo ke kadeřníkovi. Kdo jiný si zaslouží péči a rozmazlování než právě ona, když se o Vás starala celý život. V případě, že se s maminkou nevídáte až tak často, můžete si tenhle den plný rozmazlování užít společně.5. Digitální rámeček

Která maminka se nedojímá u fotek svých dětí a rodiny? Digitální rámeček na fotky je skvělým moderním pomocníkem pro přehrávání více fotek ve Vašem interiéru. Nahrajte své mamince fotky rodiny, aby Vás měla neustále na očích.Nestíháte sehnat dárek včas? Nemusíte se kvůli tomu stresovat. Květinou nešlápenete nikdy vedle a když k tomu přidáte větu "Mám tě rád/a" bude to perfektní. Jak říká citát níže, nejlepší odměnou pro maminky je čistá láska. Přejeme Vám všem pohodový Den matek.


"Být matkou na plný úvazek je jednou z nejlépe placených prací… Protože odměnou je čistá láska.“


Za tým Party Rebels

Kristýna
0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


Příspěvek: Blog2_Post
bottom of page