top of page

Tematické narozeninové oslavy

Plánování narozeninové oslavy může zabrat spoustu času a úsilí. Dobré téma může celý proces trochu usnadnit.


Ať už pořádáte oslavu doma nebo mimo domov, je toho na plánování hodně. Od pozvánek po dekorace, zábavu, jídlo a společenské hry, s tématem je celé plánování o tolik jednodušší! Není pochyb o tom, že dobré téma dokáže proměnit každou oslavu na nezapomenutelnou. Jednou z nejtěžších částí plánování oslavy je však v první řadě vymyslet perfektní téma. V tomto článku jsme pro Vás sepsaly pár tipů na tematické oslavy.


1. Oslava pro fotbalistu

Máte doma nadšeného fotbalistu nebo zapáleného fotbalového fanouška? V tom případě je toto téma sázkou na jistotu. Použijte fotbalové míče, dresy a doplňte o sladěnou balónkovou girlandu.
2. Džungle pro milovníky zvířat

Neznáme snad veselejší a jednodušší téma než právě džungli - safari! Kdo v dětství nemiloval zvířata? Umožněte svým dětem se za své oblíbence z říše zvířat proměnit. Skvělým pomocníkem Vám k tomu může být malování na obličej.


3. Vesmírná pouť pro malé kosmonauty

Vesmír byl a vždy bude pro děti fascinující a je velice pravděpodobné, že toto téma bude mít velký úspěch u každého malého oslavence.

4. Oslava, se kterou to vyhrajete u každého závodníka

Auta a závody jsou vděčným tématem. Můžete sladit nejen výzdobu, ale i program a zábavu celé oslavy.
5. Unicorn party

Konečně téma pro malé oslavenkyně. Pokud plánujete třpytivou a duhovou výzdobu oslavy a jde o narozeninové oslavy jednorožce, můžete plánovat ve velkém a mít opravdu fantazii.

6. Prasátko Peppa

Dostalo vaše dítě Peppovu horečku? Udělejte letošní narozeniny výjimečnými tím, že uspořádáte Peppa Pig Party! Roztomilé prasátko vzalo svět útokem a předškoláci na všech kontinentech jsou posedlí každým jejím pohybem. Vaše dítě bude milovat oslavu svého velkého dne se svou oblíbenou kreslenou postavičkou a my nabízíme dekorace v tomto tématu!


7. Pirátská oslava

Pirátská párty je jednou z nejoblíbenějších možností pro tematickou dětskou narozeninovou oslavu se skutečným pokladem, který nabízí nespočet her, kostýmů a jídla, ze kterých si můžete vybrat.Opravdu doufáme, že alespoň jedno z těchto témat podnítí Vaší fantazii a pomůže Vám naplánovat tu nejlepší party pro Vašeho malého oslavence! Pokud máte vymyšlené své vlastní oblíbené téma, neváhejte nás kontaktovat a vytvoříme balonkovou dekoraci přímo dle Vaší představy.


Za tým Party Rebels,

Kristýna

0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


Příspěvek: Blog2_Post
bottom of page