top of page

Venkovní narozeninové oslavy

Jaro se pomalu probouzí, což je skvělým časem pro přesunutí narozeninových oslav do venkovních prostor! Oslavy venku jsou ideálním řešením. Přináší společně strávený čas s Vaší rodinou a přáteli na čerstvém vzduchu. Pokud plánujete pořádat oslavu na zahradě nebo v parku, ušetříte nemalé peníze za pronájem prostor. Zde jsou naše nápady a tipy, které vám pomohou naplánovat nezapomenutelnou venkovní oslavu pro Vaše dítě a jeho kamarády.


Vyberte místo konání

Může to být váš oblíbený místní park, sportovní hřiště nebo dokonce vaše zahrada. Ať už se rozhodnete pořádat oslavu kdekoliv, musí to být místo, kam se snadno dostanou všichni pozvaní hosté.

Vyberte téma

Má vaše dítě nějakou konkrétní vášeň nebo koníčka? Proč z toho neudělat téma pro příští narozeniny vašeho dítěte. Nebo, aby to odpovídalo venkovnímu prostředí, proč nepřidat do pozvánek k narozeninám vašeho dítěte poznámku pro přátele, aby se převlékli za jejich oblíbené postavy? Pokud tápete ve výběru tématu, můžete se inspirovat v našem článku zde, kde jsme shrnuli nejoblíbenější témata pro dětské narozeninové oslavy.


K tématu můžete sladit i výzdobu. Jak jinak naladit atmosféru a potěšit oslavence? Speciální příležitosti si žádají něco extra. Pokud v tvorbě výzdoby nemáte zkušenosti nebo tomu jen nechcete věnovat čas ani energii, můžete využít naších služeb a objednat si narozeninovou výzdobu ve zvoleném tématu.Nezapomeňte na občerstvení

Po všech aktivitách budou mít vaše děti a hosté hlad, takže nezapomeňte na občerstvení a rozhodně ne na dort. Snažte se, aby téma ladilo i s jídlem... mohli byste mít narozeninový dort ve tvaru fotbalového míče nebo jednorožce?


Pokud jsou venkovní oslavy s něčím nedomyslitelně spojené, je to grilování. V dnešní době jsou i ve veřejných parcích dostupné grilovací koutky. Nemáte grilování rádi? Připravte pro děti společné opékání buřtů na ohni. Možností je nespočet. Hlavně nepodceňte množství, protože z oslav si stejně všichni většinou pamatují pouze to, zda se tam dobře najedli. :-)


Důležitý je i pitný režim, obzvlášť pro děti. K tomuto účelu jsou skvělým pomocníkem skleněné 4 litrové nádoby, do které si můžete během letních dnů připravit vodu s mátou, domácí limonádu či ovocnou šťávu. Další výhodou je kohoutek, který usnadňuje rozlévání obsahu nádoby do skleniček.
Plán B pokud bude pršet

Pokud by došlo k nejhoršímu a v den vaší oslavy by pršelo, budete muset mít plán B pro mokré počasí. Máte dvě možnosti: 1) zrušit oslavu a přesunout ji na náhradní termín nebo 2) přestěhovat se do nového vnitřního místa. Je dobré mít tyto alternativní informace na pozvánce. Jakmile bude rozhodnuto, dejte všem co nejdříve vědět a doufejme, že nedojde k žádnému narušení.


Společenské aktivity pro venkovní párty

Druhy aktivit a her, které můžete hrát s dětmi během párty v venku, nemají konce.


My doporučujeme tyto:


závody na 3 nohách

závody v pytli brambor

přetahování

hru na schovávanou

malování s křídami

malování na obličej


Nebo je jen nechte volně hrát na hřišti a vymýšlet si vlastní hry!

Chill zóny - odpočinkové koutky

Být celý den na sluníčku je náročné. Mějte pro děti připravené prostory, kde se na chvilku schovají před sluníčkem, občerství se a naberou nové síly. Sezení se dá při venkovních oslavách řešit jednoduše. Stačí deky, polštáře, palety a případně pár slunečníků.


Pokud nemáte k dispozici potřebné doplňky k vytvoření Chill out zóny, můžete využít naší půjčovnu dekorací PRdekor.com, kde nabízíme přímo kolekci doplňků pro Chill out zóny.

Zkuste si to užít

Pořádání oslav jakéhokoli typu může být stresující, ale pokud si uděláte plán předem, postupujte podle našich tipů a požádáte o pomoc rodinu a přátele, možná zjistíte, že oslava venku bude jednou z nejpříjemnějších oslav vůbec.


Za tým Party Rebels

Kristýna


0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


Příspěvek: Blog2_Post
bottom of page